Klimatyzacja

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów prowadzimy również montaż oraz serwis urządzeń klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa.

Bazując na doświadczeniach wykwalifikowanego personelu jesteśmy w stanie profesjonalnie dobrać urządzenia i diagnozować usterki.

Wśród naszych dostawców znajdują się tacy producenci jak Samsung, Panasonic, LG, Hisense, Gree, Daikin, MTA, Frapol, VBW, VTS   i wielu innych.

Oferujemy zarówno małe jednostki domowe typu Split jak i jednostki Multi- Split , VRF, agregaty wody lodowej  oraz centrale wentylacyjne.

 

Posiadamy Wymagane certyfikaty F-Gazowe dla przedsiębiorstwa oraz dla personelu.

Wykonujemy ocenę efektywności energetycznej urządzeń chłodniczych :

Okresowa kontrola urządzeń chłodniczych w systemach klimatyzacji winna być wykonywana co najmniej raz na pięć lat. Obowiązek ten wynika z art. 62 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 19 września 2007 r., o zmianie ustawy – Prawo budowlane (DzU Nr 191, poz. 1373).

Zgodnie z tym przepisem obiekty budowlane powinny być co najmniej raz na 5 lat, poddawane kontroli okresowej, polegającej na ocenie efektywności energetycznej zastosowanych urządzeń chłodniczych w systemach klimatyzacji, ich wielkości w stosunku do wymagań użytkowych o mocy chłodniczej nominalnej większej niż 12 kW.