Instalacje klimatyzacyjne

Optymalne warunki w pomieszczeniach dla stałego pobytu osób
są zależne od pory roku i rodzaju wykonywanej pracy

Dla Twojej firmy

Systemy klimatyzacji komercyjnej różnią sie od klimatyzacji domowej. Urządzenia komercyjne cechują się następującymi walorami:

  • Są zaprojektowane do pracy ciągłej przez wiele godzin na dobę
  • Zapewniają komfortową wydajną pracę
  • Filtrują i oczyszczają powietrze
  • Mogą pracować w trybie grzania i chłodzenia
  • Pozwalają na montaż wielu jednostek wewnętrznych do jednego agregatu
  • Uwrażliwiają podłączenie pod systemy sterowania budynkiem BMS

Pracownicy narzekają że chorują od klimatyzacji.

Błędnie ustawiona klimatyzacja – głównie zbyt niska temperatura i nawiew bezpośrednio na pracownika może przyczynić się do złego stanu zdrowia. Poprawnie zaprojektowana i sterowana klimatyzacja zapewnia doskonały komfort pracy, jest praktycznie nieodczuwalna a montowane w jednostkach systemy odkażania lampami UV, jonizatorami i plazmowe, filtrują dodatkowo powietrze

Jak często czyścić klimatyzację?

Tak często jak potrzeba – Nie ma jednakowego czasu na czyszczenie. W pomieszczeniach narażonych na kurz, pyły czy tłuszcze klimatyzację trzeba czyścić specjalną chemią nawet co 2 miesiące. W pomieszczeniach sterylnych może się okazać że nie ma potrzeby czyszczenia nawet przez rok.

Oczyszcza powietrze

Usuwa wirusy i bakterie

Utrzymuje optymalny komfort cieplny

Wśród naszych dostawców znajdują się tacy producenci jak Samsung, Panasonic, LG, Hisense, Gree, Daikin, MTA, Frapol, VBW, VTS i wielu innych.

Dla domu

Klimatyzacja w domach staje sie juz standardem a nie luksusem. Podstawowe jednostki potrafią być wydajne, ciche i wyposażone w szereg funkcji przyjaznych użytkownikowi jak wbudowane WiFi czy tryb grzania na 8 stopni pod nieobecność właścicieli

Klimatyzacja domowa pozwoli w pełni rozkoszować się odpowiednią temperaturą, a tryby pracy nocnej sprawiają że moze ona pracować również podczas snu. Dodatkowe wkłady filtracyjne i systemy oczyszczania powietrza zapewniają zdrowy mikroklimat domownikom.

Klimatyzator Gree – Soyal

Klimatyzator Gree Soyal to ekstrawagancki i futurystyczny model jakiego jeszcze nie było. Poza niestereotypowym wyglądem urządzenie to zostało wyposażone w nieznane dotychczasowym modelom funkcje.

Klimatyzator ten cechuje się wyjątkowo wysoką klasą energetyczną (do A+++ dla chłodzenia i grzania) oraz cichą pracą (nawet 19 dB(A)). Model ten jest idealny również do ogrzewania pomieszczeń ze względu na możliwość pracy nawet do -25°C na zewnątrz.

Skontaktuj się